درباره ما


ما در نگاربین فکر می‌کنیم همهٔ قصه‌های موندگار یک سرشون به تصاویر وصل می‌شه. همونطور که اولین داستان‌های اجدادمون با نقاشی‌ های روی دیواره غارها از هزاران قرن عبور کردن و به ما رسیدن، حرف ‌های ما هم با تصاویر در جهان دور و نزدیک گسترش پیدا می‌کنه و بعد از هزاران سال در جهان زنده می‌مونه. گرافیک و عکس دو رفیق همیشه همراه کلام و نوشتار هستن که کمک می‌کنن قصه‌ ها خیلی فراتر از مرزهای زبان و جغرافیا سفر کنن.

و این شروع داستان ما بود ...

قصهٔ نگاربین از دل یک تصمیم برای محکم کردن رفاقت تصویر و قلم و ساختن بستری برای تبادل محصولات گرافیکی در ابتدای قرن جدید متولد شد.

ما در نگاربین به‌صورت تیمی کار می‌کنیم. هر عضو تیم حرفه‌ای نگاربین در بخش خودش متخصص هست. ما در نگاربین بخش‌های فنی، هنری، فروش و رسانه رو در کنار هم سامان دادیم تا مرجع معتبری از محصولات تصویری و گرافیکی آماده، لایه باز و باکیفیت ایرانی رو به شکل پلتفرم خرید و فروش ارائه کنیم. تا هم حقوق هنرمند در اون رعایت بشه و هم بستری هماهنگ با اِلمان‌ها و طرح‌های بومی سرزمین‌مون به‌راحتی و با جستجوی ساده برای استفاده طراحان و گرافیست‌ها فراهم باشه.

بستری هوشمند که از طریق اون ابزارهای کارآمد برای روایت‌های تصویری باکیفیت و خاص با فرهنگ مادری‌مون در دسترس همه قرار بگیره.

مهم‌ترین مزیت نگاربین این هست که هرکسی که قصه‌ای برای موندگار شدن داره میتونه خیالش رو به پرواز دربیاره و با جستجوی ساده در سایت‌مون تمام اون‌چیزی رو که برای تصویرسازی لازم هست پیدا کنه و به‌راحتی روایتش رو مصوّر کنه و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بده.

ما در نگاربین باور داریم که در مسیر پرورش گرافیک ایرانی با حضور عکاسان هنرمند و گرافیست‌های خلاق در کنار کاربران مشتاق در سراسر ایران و جهان، میتونیم تیم قدرتمندی باشیم که بانک تصاویر پایه‌ای ارزشمندی برای تولید محتوای تصویری - گرافیکی و ویدئویی - ارائه می‌کنیم ...